Členství

JÓGA, KRIJA, KUNDALINI 01 - zásadní techniky a praxe

Členství JÓGA, KRIJA, KUNDALINI 01 - zásadní techniky a praxe
Platnost členství je 3560 dnů
Pro zakoupení členství se přihlaste
Nemáte účet? Registrace zde

KURZ: ZÁSADNÍ TECHNIKY A PRAXE
ÚROVEŇ 2/5
cca 50 HODIN (90 video a audio lekcí) - postupně uvádíme od září 2021

První část obsáhlého kurzu, který směřuje k aktivaci kundalini. Vhodné pro mírně informovaného začátečníka ale i pro pokročilé, kteří chtějí jít systematicky k psycho-spirituálnímu probuzení.
Významné techniky, teorie a praxe jako příprava na cestě ke Krija józe.
Kurz dostupný jako SAMOSTATNĚ za 9.000 Kč nebo jako součást ročního exluzivního členství INTEGRÁLNÍ CESTA za 11.900 Kč v nemž automaticky získáte přístup i k části 02 a velké skupině dalších kurzů, praxí, přednášek a teorií.

V centru praxe každé opravdové jógy je aktivace
Kundalini či probuzení psychospirituální energie, maximální rozvinutí našeho potenciálu, rozšíření vědomí, osvícení, samadhi.
Jsou to různé názvy pro stejný záměr a tím je stát se plným, spokojeným, šťastným a úspěšným člověkem.
Kriya jóga je systém přístupný pro moderního člověka, který bere v potaz náš současný svět a život v něm. Nenutí nás přistupovat ke zklidnění mysli a zdraví těla násilnou cestou potlačování a popírání. Naopak využívá mysl a pozornost k jejímu zaměření a překonání.
Nesnažíme se potlačovat myšlenky, emoce, vjemy, ale skrze kombinace ásán, mudra, mantra, pozornosti, dechu a dalších nástrojů ji postupně a cíleně měníme a zlepšujeme. Aby pro nás byla Kriya jóga prospěšná a efektivní, je nutné mít jistou přípravu a porozumění našemu tělo, mysli, energii a technikám.
Společně půjdeme krok po kroku pěkně od začátku až k hlubokým technikám Kriya jógy. Postupně budeme rozšiřovat obsah o nové techniky, teorii a praxe, které vždy nějakou dobu budeme praktikovat, než přistoupíme k dalšímu kroku.

ZAMĚŘENÍ KURZU:

  • šatkarma - očištění těla
  • ásána - flexibilita a posílení těla
  • pranajáma - práce s dechem a energií
  • fyziologie - porozumění fungování těla a mysli
  • meditace - zklidnění těla a mysli, harmonizace a zcitlivění
  • mantra - práce s vibrací, energií
  • krija - vyšší technika pro práci s energií a vědomím
  • a další související teorie a praxe jako jsou vizualizace, fyzické a mentální zdraví, schopnost uvolnění a odpočinku, soustředění, pozornost Hatha jóga a další.

Na konci každého měsíčního modulu je souhrn teorie, technik, praxe a doporučený denní program a také minimální možná praxe při nedostatku času.
Kurz kombinuje živá on-line setkání, video nahrávky, audio nahrávky, poznámky k technikám a praxím, diskuze a mentoring v uzavřené Facebookové skupině určené pouze pro účastníky INTEGRÁLNÍ CESTY. 

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)